• Reprezentacja Polski z Terespola w Szwajcarii
  Nasi uczniowie reprezentowali Polskę podczas Mistrzostw Europy w eisstocku na lodzie, które odbyły się w Szwajcarii. W zawodach trwających od15 do 18 lutego 2017 r. w Szwajcarii wzięło udział 11 państw: Niemcy, Austria, Włochy, Francja, Finlandia, Słowenia, Czechy, Litwa, Białoruś, Szwajcaria i Polska . Podopieczni  p. Andrzeja Korbala wystąpili w kilku kategoriach wiekowych. Zaprezentowali wysoki poziom. W kategorii U16 wystąpili: Karolina Zajączkowska, Michał Korneluk, Magda Mazurkiewicz i Bartosz Maryniuk. W klasyfikacji ogólnej zajęli oni V miejsce. Reprezentanci w kategorii U19: Wioleta Stępień, Paulina Biłanicz, Jowita Korbal i Bartłomiej Wiśniewski uplasowali się na VIII pozycji. Znakomicie spisała się Wioleta Stępień w indywidualnym konkursie rzutów na celność. Zakwalifikowała się do szerokiego finału uzyskując 252 pkt. (rekord życiowy!). Zajęła wysokie IX miejsce, ulegając jedynie trzem zawodniczkom Austrii, czterem Niemkom i jednej Włoszce!
   Wyjazd należy uznać za udany pod względem sportowym. „Nasi” mieli możliwość gry na lodzie i to z najlepszymi. Wyjazd był również udany pod względem poznawczym, gdyż młodzież miała okazję prowadzenia konwersacji i „szlifowania” języków obcych , zwiedziła Muzeum Techniki Sinsheim, stadion TSG 189 Hoffenheim i obejrzała największy wodospad w Europie, Rheinfall. Poza tym nasi reprezentanci kibicowali na meczu ligi szwajcarskiej w hokeju na lodzie.
  Kolejny występ zawodników już w dniach 8 – 11.03.2017 r. Tym razem dziewczęta wystartują w Mistrzostwach Europy seniorów  w Czechach (Pisek).http://zsoterespol.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=200

   
  16.03.2017 20:43 | więcej »
 • Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej
  Siedem szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu bialskiego spotkało się 13.02.2017 r. w hali MOK w Terespolu na Mistrzostwach Powiatu w Halowej Piłce Nożnej. Reprezentacja Liceum im. Bohaterów Warszawy w Terespolu zajęła III miejsce. Drużyna wystąpiła w składzie: Bartłomiej Terpiłowski, Jakub Żukowski, Tomasz Gójski, Damian Dekiert, Patryk Roślik i Marek Piskorz. Zawodnicy trenowali pod kierunkiem nauczyciela wychowania fizycznego-  p. Andrzeja Korbala.
  Gratulujemy sportowcom i trenerowi!http://zsoterespol.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=199

   
  16.03.2017 20:36 | więcej »
 • Zimowe ferie na sportowo
  Dzięki inicjatywie i zaangażowaniu pana Andrzeja Korbala przy naszej szkole powstało lodowisko, z którego w czasie ferii zimowych mogli bezpłatnie korzystać wszyscy mieszkańcy Terespola. Jeździli przedszkolacy i dziadkowie, dzieci i dorośli. Cieszy nas duże zainteresowanie aktywnym spędzaniem czasu i to w każdym wieku. Śmiało można powiedzieć, że ta forma ruchu przypadła do gustu mieszkańcom Terespola, o czym świadczy fakt, że z lodowiska skorzystało ponad 400 osób!.Łyżwiarstwo, to sport, który zimą sprawdza się idealnie. Rozwija wszystkie partie mięśni i pozwala zgubić zbędne kilogramy. Podczas jazdy pracuje całe ciało, minimalnie obciążając stawy. Korzystnie wpływa również na układ krążenia, poprawia równowagę, koncentrację, wycisza umysł i daje ogromną przyjemność.  http://zsoterespol.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=191
  14.02.2017 13:17 | więcej »
 • Biegali w obecności olimpijczyka
  XXVI Powiatowe Biegi Uliczne, XXI Memoriał im. Wincentego Kozłowskiego zorganizowane przez Klub Olimpijczyka i Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Terespolu odbyły się pod hasłem: „Biegniemy po zdrowie, po marzenia, ku pamięci”. Uroczyste otwarcie zawodów w dniu 22 września odbyło się zgodnie z ceremoniałem olimpijskim. Przy dźwiękach hymnu olimpijskiego flagę olimpijską na maszt wciągnął Mateusz Skulimowski, wicemistrz Europy w podnoszeniu ciężarów. Znicz olimpijski zapalił dwukrotny brązowy medalista olimpijski we florecie z Moskwy i Barcelony - Marian Sypniewski. Zebrani minutą ciszy uczcili pamięć śp. Wincentego Kozłowskiego. Delegacja młodzieży złożyła kwiaty i zapaliła znicze na Jego grobie. Olimpijczyk, Marian Sypniewski przekazał pozdrowienia od rodziny olimpijskiej i dokonał oficjalnego otwarcia zawodów. Pierwszy honorowy strzał startera i … ruszyło radosne bieganie. Dopisała pogoda, nie zawiedli licznie zgromadzeni kibice.
  Odbyło się 15 biegów w różnych kategoriach wiekowych. Zawody ukończyły 443 osoby. Najlepszym zawodnikom wręczono dyplomy, medale i cenne nagrody.
  Organizatorzy przy okazji zawodów podsumowali Konkurs Plastyczny na Plakat Promujący Biegi. Wyróżnieni otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez Polski Komitet Olimpijski w Warszawie.
  Sponsorami zawodów byli: Urząd Miasta w Terespolu, Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej, sklep „Puchatek” - Joanny Kotowskiej, kwiaciarnia „Stokrotka” - Stanisławy Dac, pizzeria „Solare” – Radosława Bancarzewskiego i pizzeria „Mamma Mia” Natalii Wierzbickiej.
  Zapraszamy do galerii http://zsoterespol.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=171
  23.09.2016 18:36 | więcej »
 • 18 Piknik Olimpijski 2016 r.
  Na 55 dni przed rozpoczęciem Igrzysk XXXI Olimpiady w Rio de Janeiro, 11 czerwca w warszawskim Parku Kępa Potocka odbył się 18. Piknik Olimpijski. Tym razem imprezie towarzyszyły brazylijskie rytmy samby. W programie imprezy każdy znalazł coś dla siebie. Na wszystkich czekała niezliczona ilość atrakcji, konkursów, pokazów, koncertów, wystaw, warsztatów edukacyjnych, animacji i gier. Wszędzie na uczestników czekały nagrody i upominki. Więcej na http://www.klubolimpijczyka.duchu.net/news.php
  12.06.2016 21:56 | więcej »
 • Bieg honorowy na 1963m
  Dnia 28.02.2016r. odbył się Bieg honorowy na 1963m się w Białej Podlaskiej. Miał on wymiar symboliczny upamiętniający rok w którym zginął ostatni Żołnierz Wyklęty – Józef Franczak PS. Lalek.
  12.06.2016 21:56 | więcej »
 • W dniu 14.01.2016 w Szkole Podstawowej nr 2 w Terespolu odbył się Międzygminny Turniej Drużynowego Tenisa  Stołowego  dwóch kategorii wiekowych, to jest klas IV i młodsze oraz klas V-VI z podziałem na dziewczynki i chłopców. Uczestniczyły w nim dzieci z sześciu gmin: Miasto Terespol Gmina Terespol, Zalesie, Kodeń, Tuczna, Piszczac.
  Do etapu Powiatu zakwalifikowały się następujące drużyny :
  • Dziewczynki klasa IV i młodsze-SP Chotyłów
  • Chłopcy klasa IV i młodsi-SP Dobryń Duży
  • Chłopcy klasa V-VI SP Tuczna
  • Dziewczynki V-VI SP Dobryń Duży
  05.05.2016 07:21 | więcej »
 • VIII Katyńskie Powiatowe Biegi Przełajowe 15 kwietnia 2016 r
  497 zawodników ukończyło VIII Katyńskie Powiatowe Biegi Przełajowe 15 kwietnia 2016 r. w Terespolu. Zawody odbyły się one zgodnie z ceremoniałem olimpijskim. Flagę olimpijską wnieśli reprezentanci Polski w eisstocka: Wioleta Stępień, Kuba Żukowski, Ewelina Stefanowicz i Bartek Wiśniewski. Medaliści Mistrzostw Polski w Podnoszeniu Ciężarów: Kacper Magielnicki i Mateusz Skulimowski w sztafecie przekazali ogień olimpijce, Grażynie Rabsztyn, a ta zapaliła znicz olimpijski. Apel Olimpijski odczytał Wicemistrz Europy w Podnoszeniu Ciężarów, Mateusz Skulimowski.Przy dźwiękach werbli (Szymon Pikuła, Filip Szulc, Mateusz Martyniuk) odbył się przejmujący Apel Poległych czczący pamięć olimpijczyków zamordowanych w Katyniu. Ich listę odczytał Tomasz Gójski. Zebrani minutą ciszy uczcili pamięć tragicznie zmarłego podczas katastrofy pod Smoleńskiem Prezesa PKOL, Piotra Nurowskiego. Zawody oficjalnie otworzyła trzykrotna olimpijka, Grażyna Rabsztyn, która dokonała również uroczystego wpisu do kroniki Klubu Olimpijczyka.Więcej na stronie Klubu Olimpijczyka http://www.klubolimpijczyka.duchu.net/news.php
  http://www.klubolimpijczyka.duchu.net/photogallery.php?photo_id=4140
  16.04.2016 16:38 | więcej »
 • Bieg Kobiet Ireny Szewińskiej
   W V Samsung Irena Women’s Run wystartowało 3000 kobiet, niezależnie od wieku oraz aktualnej formy fizycznej, w tym dziewczyny z Terespola. Aktywne uczennice ZSO nr1 Patrycja Danieluk i Natalia Pietrusik. wraz z Renatą Nowicką i Krystyną Pucer
  13.07.2015 12:41 | więcej »
 • Gratulujemy Michałowi i Konradowi żółtego czepka !!
  Uczniowie klasy III gimnazjum Michał Warakomski i Konrad Wróblewski zdali egzamin na "żółty czepek" podczas zajęć zorganizowanych przez panią Martę Iwaniuk. Gratulujemy!Pozostali uczestnicy mieli możliwość zdania egzaminu na kartę pływacką.Egzamin zdali Henryk Misiejuk, Józef Misiejuk oraz Michał Korneluk - również gratulujemy!!!
  13.07.2015 12:42 | więcej »
 • Co nowego na pływalni????
  Uczniowie Szkoły Podstawowej nr2 i Gimnazjum Publicznego nr 2 w Terespolu od wielu lat uczestniczą w zajęciach z nauki pływania. Szkoły nawiązały współpracę z Zakładem Pływania i Ratownictwa Wodnego przy Wydziale Wychowania Fizycznegi i Sportu w Białej Podlaskiej. Dzieci uczą się trenerzy pływania I klasy. Za organizację tych wspaniałych, służących poprawie zdrowia zajęć odpowida pani Marta Iwaniuk - nauczyciel wf w ZSO nr 1.
  13.07.2015 12:42 | więcej »
 • 14 olimpiada Przedszkolaka, Terespol, 23.06.2015
  Już po raz 14 Klub Olimpijczyka przy ZSO nr1 w Terespolu zorganizował Olimpiadę Przedszkolaków. Zawody rozpoczęły się zgodnie z ceremoniałem olimpijskim.
  23.06.2015 21:23 | więcej »
 • Polska Biega
  22 maja 2015 r, uczniowie ZSO nr 1 wzięli udział w Ogólnopolskiej akcji Polska Biega.
  Organizatorami akcji są Klub Olimpijczyka przy ZSO nr 1 oraz nasi nauczyciele Andrzej Korbal i Renata Nowicka.

   
  27.05.2015 10:30 | więcej »
 • Sport realny, nie wirtualny-zajęcia w ramach projektu AON
  Nasze absolwentki-  Katarzyna Chomicz, Kinga Biegajło i Magdalena Benich ze swoim kolegami Jakubem Bulakiem i Adrianem Adamiakiem przeprowadziły zajęcia sportowe w klasach I, III szkoły podstawowej. Zajęcia zostały przeprowadzone w ramach projektu „Sport realny nie wirtualny”
  28.05.2015 10:04 | więcej »
 • Terespol na Centralnych Uroczystościach Dni Olimpijczyka
  37 olimpijczyków, prezes PKOL Andrzej Krasicki, sekretarz generalny Adam Krzesiński, władze samorządowe, parlamentarzyści, przedstawiciele Klubów Olimpijczyka z całej Polski, a wśród nich Klub Olimpijczyka z Terespola, który reprezentowała przewodnicząca Krystyna Pucer wzięli udział w 51 Centralnych Uroczystościach Dni Olimpijczyka w dn. 17-18.04.2015r. w Racocie.Więcej na http://www.klubolimpijczyka.duchu.net/news.php
  21.04.2015 13:14 | więcej »
 • VII Powiatowe Katyńskie Biegi Przełajowe
  465 osób ukończyło VII Powiatowe Katyńskie Biegi Przełajowe. Zawody zorganizowane przez Klub Olimpijczyka 15 kwietnia 2015 r. w Terespolu rozpoczęły się zgodnie z ceremoniałem olimpijskim. Gościem honorowym była Izabela Trzaskalska. Rekordzistka Polski juniorów w biegu na 5000 m Organizatorzy podsumowali konkurs na Plakat Promujący Biegi Terenowe. Nagrodę (Tablet) z rąk sponsora, Mariusza Kozioła odebrał uczeń LO w Terespolu – Tomasz Badalski, zwycięzca konkursu na logo Klubu Olimpijczyka. Więcej na stronie Klubu Olimpijczyka http://www.klubolimpijczyka.duchu.net/news.php
  21.04.2015 13:14 | więcej »
 • Pokazy akrobatyczne 2015 r
  W poniedziałek 30 marca już po raz XXVI odbyły się pokazy w gimnastyce artystycznej dziewcząt – piramidy w ZSO nr1 w Terespolu! Zapraszamy na fotorelację. http://zsoterespol.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=112
  30.03.2015 20:10 | więcej »
 • Warsztaty taneczne w ZSO nr1 w Terespolu
  Inicjatorką i organizatorką warsztatów tanecznych, które odbyły się 4.03.2015 roku w ZSO nr1 była uczennica klasy I Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Warszawy w Terespolu, Paulina Wójciak. W zajęciach udział wzięła młodzież z obu terespolskich szkół (20 osób).Przez dwie godziny dziewczęta poznawały tajniki tańca ulicznego, hip hop (locking). Prowadzącym warsztaty był Sebastian Kowalczyk z Piekar Śląskich
  05.03.2015 11:46 | więcej »
 • Terespol pobiegł Tropem Wilczym
  W niedzielę 1 marca 2015 r. odbył się III Bieg Tropem Wilczym. W samo południe w 81 miastach Polski wystartował bieg na 1963 metry. To dystans symboliczny, odwołanie do roku, w którym zginął ostatni żołnierz Wyklęty – Józef Franczak PS. „Lalek”.Jak zawsze na starcie (tym razem w Białej Podlaskiej) liczna grupa z Terespola! Wśród startujących nie zabrakło uczennic Liceum im. Bohaterów Warszawy. Pod opieką tej, która „zaszczepiła bakcyla” biegania, Renaty Nowickiej wystartowały: Jowita Korbal, Wioleta Stępień, Paulina Biłanicz, Patrycja Danieluk, Natalia Pietrusik, Eliza Biegajło, Klaudia Chomiuk, Weronika Guziuk i emerytowana nauczycielka wf, Krystyna Pucer. Więcej na stronie Klubu Olimpijczyka http://www.klubolimpijczyka.duchu.net/news.php
  Fotorelacja http://zsoterespol.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=110
  08.03.2015 10:24 | więcej »
 • Mistrzostwach Europy w Eisstocka w Austrii.
  Paulina Biłanicz, Jowita Korbal, Ewelina Stefanowicz, Wioleta Stępień, Stanisław Daniluk, Hubert Dołęga, Bartłomiej Wiśniewski i Jakub Żukowski, uczniowie Gimnazjum nr2 i Liceum w Terespolu z trenerem Andrzejem Korbalem reprezentowali Polskę od 18 do 22 lutego w Mistrzostwach Europy w Eisstocka w Austrii.Więcej na stronie Klubu Olimpijczyka http://www.klubolimpijczyka.duchu.net/news.php
  25.02.2015 19:07 | więcej »
 • Licealiści z Terespola w gronie laureatów konkursu „Stop zwolnieniom z wf-u”
  11.12.2014 r uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Terespolu wzięli udział w lekcji wychowania fizycznego na zimowym Stadionie Narodowym. Autorką sukcesu uczniów jest nietuzinkowy nauczyciel wychowania fizycznego w tej szkole Renata Nowicka. Konkurs polegał na wykonaniu fotografii, gdzie widoczna jest cała klasa i która w ciekawy sposób przedstawia pomysł na to, jak powiedzieć „stop zwolnieniom z wf”. Zdjęcie w naszej szkole wykonano w ramach zajęć z wychowania fizycznego. Miało charakter grupowy i przedstawiało klasę pierwszą liceum podczas zajęć prowadzonych przez panią Renatę w parku przy szkole. Więcej na stronie Klubu Olimpijczyka http://www.klubolimpijczyka.duchu.net/news.php
  Fotorelacja http://zsoterespol.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=84
  12.12.2014 15:48 | więcej »
 • 57 Międzynarodowy Turniej Lekkoatletyczny im. generała D.M. Karbyszewa – Brześć, 05 – 06. 12. 2014r.
  Około 1000 zawodników i zawodniczek z 7 krajów stanęło na starcie 57 zawodów lekkoatletycznych w Brześciu 5 i 6 grudnia 2014r. Klub Olimpijczyka z Terespola reprezentowała drużyna pod wodzą pana Andrzeja Korbala. Więcej na stronie Klubu Olimpijczyka http://www.klubolimpijczyka.duchu.net/news.php
  08.12.2014 07:47 | więcej »
 • Wf na Zimowym Narodowym
   Uczennice klasy I liceum z panią Renatą Nowicką wzięły udział w konkursie "Wf na Zimowym Narodowym - stop zwolnieniom z wf-u" Wyniki i fotorelacja wkrótce.

   
  03.12.2014 10:42 | więcej »
 • Gminny Turniej w Tenisie Stołowym Szkół Gimnazjalnych
  30 pażdziernika 2014 r w ZSO nr 1 odbył się Gminny Turniej w Tenisie Stołowym Szkół Gimnazjalnych Reprezentanci Gimnazjum Publicznego nr 2 w Terespolu Damian Cielma i Hubert Dołęga z klasy III wywalczyli I miejsce. Opiekun Renata Nowicka
  05.11.2014 17:48 | więcej »
 • Mistrzostwa Powiatu w Lidze Lekkoatletycznej
  10 października 2014r. odbyły się Mistrzostwa powiatu w Lidze Lekkoatletycznej.Dziewczęta zajęły IV mejsce, chłopcy miejsce III.
  05.11.2014 17:57 | więcej »
 • Powiatowe Biegi Przełajowe, 30 września 2014r, Wisznice
  Czwarte miejsce zajęły dziewczęta Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Warszawy w Terespolu w rozegranych 30 września 2014 r Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych w Wisznicach
  30.09.2014 19:27 | więcej »
 • XXIV Powiatowe Biegi Uliczne im. Wincentego Kozłowskiego
  25 września 2014r.Klub Olimpijczyka przy ZSO nr 1 w Terespolu zorganizował  XXIV Powiatowe Biegi Uliczne im. Wincentego Kozłowskiego.Otwarcie odbyło się zgodnie z ceremoniałem olimpijskim. Następnie uczestnicy uczcili pamięć Wincentego Kozłowskiego. W  biegach na różnych dystansach i w różnych kategoriach wiekowych wystartowały 473 osoby. Gościem specjalnym zawodów był pan Marian Sypniewski. Więcej informacji na stronie Klubu Olimpijczykahttp://www.klubolimpijczyka.duchu.net/news.php a także http://www.olimpijski.pl/pl/aktualnosci,89/883,biegi-w-terespolu.html
  30.09.2014 21:16 | więcej »
 • IX Międzynarodowy Bieg Przyjaźni Brześć - Terespol
  Serdecznie gratulujemy uczennicom Gimnazjum Publicznego nr2 oraz Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Warszawy,które pod wodzą pani Renaty Nowickiej ukończyły w strugach deszczu IX Międzynarodowy Bieg Przyjaźni.
  21.06.2014 14:18 | więcej »
 • Olimpiada Przedszkolaków
  18 czerwca 2014 r. odbyła się XIII Olimpiada Przedszkolaka w Terespolu zorganizowana przez Klub Olimpijczyka przy ZSO nr1.Otwarcie odbyło się zgodnie z ceremoniałem olimpijskim.Do ponad 20 konkurencji stanęło 130 dzieci podzielonych na kilkuosobowe grupy.Po zakończeniu zawodów Straż Pożarna pokazała swoje umiejętności Olimpiada ma na celu promowanie aktywności ruchowej wśród dzieci i propagowanie zdrowego trybu życia oraz idei olimpijskiej.Więcej na http://www.klubolimpijczyka.duchu.net/news.php Fotorelacjahttp://zsoterespol.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=56
  21.06.2014 15:47 | więcej »
 • Cała Polska biega
  Już nie tylko wielkie miasta, ale małe miejscowości, takie jak nasz Terespol biorą udział w akcji Polska biega.Cieszy fakt, że drogach i ścieżkach coraz więcej osób uprawiających różne rodzaje sportu. Biegi, jazda na rolkach, nordic walking, jazda rowerem.Zachęcamy wszystkich do uprawiania jakiejkolwiek formy ruchu a obszerniejsza relacja z imprezy http://www.klubolimpijczyka.duchu.net/news.php
  jm
  26.05.2014 13:02 | więcej »
 • Zajęcia pozalekcyjne z lekkoatletyki
  Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w zajęciach pozalekcyjnych z lekkoatletyki , Ci którzy nie chcą biegać mogą jeździć na rolkach lub rowerze . Zajęcie odbywaja się w terenie .Na sali gimnastycznej z kolei odbywają się  zajęcia  z fitnessu : aerobik  na stepach . Trening taki ma na celu wzmocnić mięsnie brzucha ,nóg i całego ciała. Zajęcia są prowadzone przy muzyce Prowadząca oba typy zajęć pani Renata Nowicka bardzo serdecznie zaprasza. Ruch to podstawa zdrowia!
  27.05.2014 11:40 | więcej »
 • Zajęcia pozalekcyjne na basenie
  Zajęcia z nauki pływania trwają już 12 lat. Organizatorem zajęć jest pani Marta Iwaniuk.
  20.05.2014 12:58 | więcej »
 • Tenis stołowy
  Należy wspomnieć o tym, że od wielu lat ZSO nr1 jest organizatotem Turnieju Tenisa Stołowego. W turnieju biorą udział uczniowie ze szkół na terenie 6 gmin powiatu bialskiego, ze wszystkich etapów kształcenia w różnych kategoriach wiekowych.Za organizację odpowiada nauczyciel wf pani Marta Iwaniuk.
  20.05.2014 12:59 | więcej »
 • III Międzynarodowy Turniej Eisstocka
  Organizatorem Turnieju był Klub Olimpijczyka, a personalnie: Andrzej Korbal – propagator tej dyscypliny sportowej na naszym te terenie, zawodnik, opiekun drużyn, a jednocześnie trener. Zawody odbywały się o Puchar Burmistrza Miasta Terespol, pana Jacka Daniluka. Bezkonkurencyjni okazali się juniorzy z Terespola Bartek Wiśniewski, Jakub Żukowski, Dawid Gregoruk i Kamil Drapichz Gimnazjum nr 2. Więcej informacji na stronie Klubu Olimpijczyka.http://www.klubolimpijczyka.duchu.net/photogallery.php?album_id=264
  za KO jm
  07.05.2014 13:45 | więcej »
 • VI Powiatowe Katyńskie Biegi Przełajowe Terespol
  15 kwietnia 2014 r. w Terespolu odbyły się VI Powiatowe Katyńskie Biegi Przełajowe. Biegi rozpoczęły się uroczystą ceremonią otwarcia podczas, której została wniesiona flaga olimpijska. Nastąpiła sztafeta z ogniem olimpijskim i odczytanie apelu olimpijskiego. Zawody są upamiętnieniem Polskich Olimpijczyków zamordowanych w Katyniu. Więcej informacji na stronie Klubu Olimpijczyka http://www.klubolimpijczyka.duchu.net/news.php
  jm
  07.05.2014 13:45 | więcej »
 • Pokazy w gimnastyce artystycznej dziewcząt i chłopców - piramidy.
  Jak co roku, od 1991 – w naszej szkole odbyły się pokazy w gimnastyce artystycznej dziewcząt - piramidy.  A od paru lat również uczestniczą w pokazach chłopcy.Tego dnia powstają rzeczy niezwykłe! Startujący dają popis swojej sprawności, poczucia rytmu i współpracy w grupie.   
  02.04.2014 19:49 | więcej »
 • MISTRZOSTWA ŚWIATA W EISSTOCKA

  Kamil Drapich, Dawid Gregoruk, Bartek Wiśniewski oraz Kuba Żukowski – uczniowie Gimnazjum nr2 w Terespolu uczestniczyli w Mistrzostwach Świata w Eisstocka, w dniach 21 – 23.02.2014roku, w Innsbrucku. Więcej na ten temat w zakładce Klub Olimpijczyka.http://www.klubolimpijczyka.duchu.net/news.php a zdjęcia tutaj http://zsoterespol.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=19
  jm
  14.03.2014 23:05 | więcej »
 • Kolejny rok byliśmy organizatorami Mistrzostw Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców
  Terespol, 12.02.2014 r. -   Kolejny rok byliśmy organizatorami Mistrzostw Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców - nasi zawodnicy zajęli VI miejsce - dziękujemy wszystkim za piękne kibicowanie!!!
  rn
  14.03.2014 23:06 | więcej »
 • Biegali ulicami Terespola
  24 września 2013 r. odbyły się XXIII Powiatowe Biegi Uliczne im. Wincentego Kozłowskiego. Jest to impreza organizowana przez ZSO nr1 w Terespolu i działający w tym Zespole Klub Olimpijczyka.
  14.03.2014 23:07 | więcej »

Aktualności

Kontakt

 • Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Terespolu PSW im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej. Szkoła Podstawowa nr 2 w Terespolu z oddziałami gimnazjalnymi.
  ul. Wojska Polskiego 88
  21-550 Terespol
 • 83 375 20 04

Galeria