• 1 września 2017 r. w miejsce dotychczasowego Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Warszawy  powstało Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Terespolu Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej. Patronat Państwowej Szkoły Wyższej jest wielkim zobowiązaniem i jednocześnie wyzwaniem. Dołożę wszelkich starań, aby Liceum Akademickie było szkołą o wysokim poziomie kształcenia, zapewniającą bezpieczeństwo uczniom, kształtującą uniwersalne wartości humanistyczne  oraz  współpracującą z rodzicami i otwartą na potrzeby środowiska lokalnego.
    10.09.2017 21:14 | więcej »