• 10 stycznia 2016 roku uczniowie klas I-II ze Szkoły Podstawowej  nr 2 w Terespolu uczestniczyli   w 24 FINALE WOŚP. W Miejskim Ośrodku Kultury  uczniowie przedstawili jasełka Święta noc - leśne zwierzątka u Jezuska. Występ klas młodszych podobał się zebranym.
  To miło, że tak małe dzieci włączyły się w tak szlachetną akcję. Od najmłodszych lat biorą udział w działaniach charytatywnych i uczą się pomagać innym.
  05.05.2016 07:17 | więcej »
 • Podziękowania za współpracę.
  W dniu 18 stycznia 2016r. pani Janina Wasil - emerytowana nauczycielka języka polskiego naszego Zespołu Szkół na ręce pani dyrektor Doroty Szprychel złożyła podziękowania za współpracę na rzecz Towarzystwa Pomocy im.Świętego Brata Alberta w Terespolu. Podziękowania skierowała do wszystkich uczniów i nauczycieli naszej szkoły w szczególności zaś do pań Anny Osypowicz i Joanny Moździerz.
  28.01.2016 06:14 | więcej »
 • Zbiórka żywności "Dar Serc"
  W dniu 12 grudnia 2015 r. uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących zbierali produkty żywnościowe w Stokrotce, Groszku, Ars – Polu i Delikatesach Centrum. Wszystkim, którzy wsparli tę szlachetną akcję serdecznie dziękujemy. Dziękujemy uczniom za wytrwałość, mieszkańcom za dary. Szczególne podziękowania składamy naszym absolwentom: Rafał Karmasz , Piotr Szelest i Bartek Moździerz pomagali przy sortowaniu produktów, które zostaną przekazane dla Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta w Terespolu. Za tydzień zapraszamy wszystkich mieszkańców do Tesco.19 grudnia odbędzie się tam druga część zbiórki żywności.
   
  12.12.2015 22:18 | więcej »
 • Wieczór charytatywny "Dar Serc"
  W dniu 08 grudnia w ZSO nr 1, w Terespolu odbył się wieczór charytatywny " Dar Serc".W programie artystycznym zaprezentowały się dzieci i młodzież Szkoły Podstawowej nr 2 ,Gimnazjum Publicznego nr 2 i Liceum Ogólnokształcącego.Odbył się kiermasz ozdób i kartek świątecznych , sprzedawano ciasta upieczone przez pracowników szkoły i przeprowadzono zbiórkę datków pieniężnych. Zebrano łącznie 1300 zł92 gr. Pieniądze zostaną przekazane na konto Towarzystwa Pomocy im.św. Brata Alberta w Terespolu.

   

   
  12.12.2015 22:29 | więcej »
 • Góra Grosza 2015
  Uczymy się pomagać innym. Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum Publicznego nr 2 została przeprowadzona w ZSO nr1 zbiórka monet groszowych.Łącznie zebrano 111zł i 27 gr. Uczennice klasy I gimnazjum Ola Sobolewska i Magda Biłanicz skrupulatnie policzyły pieniądze.Pomagała im Maja Sabat z klasy I SP2. Następnie paczkę na poczcie nadali do Towarzystwa Nasz Dom Patryk Zaręba i Kuba Żądło.Dziękujemy wszystkim za hojność. http://zsoterespol.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=138
  07.12.2015 07:00 | więcej »
 • Zaproszenie

  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Terespolu ma zaszczyt zaprosić wszystkich chętnych na wieczór charytatywny „Dar Serc”, który odbędzie się dnia 08 grudnia 2015r. o godzinie 16. 30 w Sali gimnastycznej ZSO nr 1. Obecność licznych gości przyczyni się do uświetnienia uroczystości oraz przyniesie radość najuboższym mieszkańcom Terespola, którzy zostaną objęci pomocą w postaci paczek żywnościowych. Zebrane artykuły żywnościowe i datki pieniężne zostaną przekazane Towarzystwu Św. Brata Alberta w Terespolu

  04.12.2015 08:39 | więcej »
 • Dwójka wspiera WOŚP
  Uczniowie Szkoły Podstawowej nr pod opieką pań: Anny Kulhawczuk i Doroty Szprychel czynnie włączyli się w akcję prowadzoną przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.
  08.03.2015 10:33 | więcej »
 • Pracowali na rzecz Towarzystwa Św. Brata Alberta
  17 grudnia 214 r. uczniowie klasy III GP nr 2 pracowali przy przygotowaniu paczek świątecznych dla ludzi najbardziej potrzebujących.Wszystkim wolontariuszom dziękujemy za ich pracę.http://zsoterespol.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=86
  20.12.2014 11:26 | więcej »
 • XV Koncert Charytatywny Dar Serc
  Dziękujemy artystom i wolontariuszom pracujcym przy przygotowaniu Koncertu Dar Serc : Prowadzący: Klaudia Cielma, Mateusz Sikora. Występy taneczne Klaudia Chomiuk liceum w Terespolu i Filip Stańczuk z Gimnazjum Katolickiego w Białej Podlaskiej, Śpiewali dla gości Oliwia Knigawka,Zuzanna Roguska, Oliwia Bojczewska, Marta Czech,Katarzyna Juszczuk,Angelika Pieńkus,Paulina Stasiuk,Natalia Usik.Nagłośnienie, światła : Mateusz Bojarski,Kamil Rychlik, Karol Jarosiewicz, Konrad Jarosiewicz ZSP nr 1 w Terespolu
  Osoby pracujące przy sprzedaży ciast, ozdób świątecznych, kweście podczas koncertu:Stefanowicz Ewelina,Anchim Bożena,Aleksandrowicz Sandra,Biłanicz Paulina, Korbal Jowita, Kowal Aleksandra, Juszczuk Marta, Wysokińska Monika,Wolińska Gabriela,Stępień Wiola,Pietrusik Natalia,Marczuk Ola,Zajączkowska Karolina,Biłanicz Magda,Jakuszko Sebastian,Byszko Ola,Trzaskalska Weronika,Kulhawczuk Agata,Wołoch Ola,Guziuk Weronika,Gawryluk Ola,Jowik Ela, Knigawka Oliwia,Kudelski Robert
  15.12.2014 10:33 | więcej »
 • Serdecznie dziękujemy wolontariuszom
  Składamy serdeczne podziękowania wszystkim wolontariuszom za pracę w dniu 6 grudnia 2014r.
  16.12.2014 13:20 | więcej »
 • Wolontariat na rzecz MOK w Terespolu
  Uczniowie Gimnazjum Publicznego nr 2 i Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów warszawy są zaangażowani w pomoc MOK w Terespolu. W tym roku angażowali się za jego pośrednictwem w wolontariat na rzecz Narodowego Centrum Kultury, pracowali przy obsłudze imprez dzień dziecka i Dzień Rodziny., Festiwal Kolęd Wschodniosłowiańskich.Wolontariuszom dziękujemy.
  04.07.2014 13:57 | więcej »
 • Wolontariat na rzecz Stowarzyszenia Św. Brata Alberta
  Towarzystwo jest organizacją dobroczynną, której celem jest pomoc osobom bezdomnym i ubogim - w duchu Patrona, św. Brata Alberta. Działalność Towarzystwa polega na doraźnym niesieniu pomocy drugiemu człowiekowi. Z Towarzystwem współpracuje młodzież Gimnazjum Publicznego nr 2 oraz Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Warszawy. Pomoc polega na zbieraniu żywności w ramach akcji Dar Serc oraz na pomocy przy pakowaniu żywności,która następnie rozprowadzana jest wśród uczniów z rodzin potrzebujących pomocy.Wolontariuszom dziękujemy za ich pracę
  19.06.2014 21:20 | więcej »
 • XXII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

  Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy (WOŚP) – to fundacja charytatywna, której podstawowym celem jest: „działalność w zakresie ochrony zdrowia polegająca na ratowaniu życia chorych osób, w szczególności dzieci, i działanie na rzecz poprawy stanu ich zdrowia, jak również na działaniu na rzecz promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej”.

  Najbardziej znaną formą działalności fundacji jest coroczna, ogólnopolska impreza rozrywkowo-medialna o charakterze charytatywnym, nazwana Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
  25.03.2014 19:22 | więcej »
 • XIV Charytatywny Koncert  DAR SERC

  Święta Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy, pełen pięknych tradycji i podniosłego nastroju. Wieczór Wigilijny jest najbardziej uroczystym i wzruszającym wieczorem  roku.

  Szczególnie magiczne są prezenty, które pojawiają się w ten wieczór pod choinką. Niestety, nie wszyscy  je  otrzymają. Dlatego spotkaliśmy się  na XIV Koncercie „Dar Serc”, aby spełnić marzenia wszystkich dzieci, szczególnie tych, które z różnych przyczyn nie mogą liczyć na magię Świąt w swoich domach.

  24.03.2014 07:02 | więcej »

Aktualności

Kontakt

 • Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Terespolu PSW im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej. Szkoła Podstawowa nr 2 w Terespolu z oddziałami gimnazjalnymi.
  ul. Wojska Polskiego 88
  21-550 Terespol
 • 83 375 20 04

Galeria